БЛОГ. В УКРАЇНУ НАСУВАЄТЬСЯ ДЕОЛІГАРХІЗАЦІЯ?

 Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов розповів, що найближчим часом на засіданні РНБО введуть нові санкції, в тому числі й проти депутатів. Його заяву багато хто вже назвав початком наступу на олігархат та його поплічників.

    Ось слова Данілова: «Як і минулого разу я сказав, що далі буде, повірте – і далі буде! Далі будуть офшори, власність, все, що поцуплене з 1991 року в українського народу, буде повернуте українському народу. Більш того, усі депутати, у яких статки в 300-400 мільйонів, люди добрі, де ви це взяли? Зупиняється це все. Найближчим часом на наступному засіданні РНБО ви побачите більше і цікавіше. І там будуть депутати, там буде багато тих людей, які жодного разу не працювали, а мають величезні статки – усі будуть повертати, і в тому числі, що стосується українських надр. Це буде окрема ситуація. Коли забрали усе, що можна забрати, жодної копійки не сплачують до бюджету. Закінчилися ті часи…Наголошую, усі люди, які мають бізнес в Росії, заробляють там гроші, потім їх витрачають на промивання нам мізків, найближчим часом це буде публічна інформація і всі це бачитимуть».

   Нагадаю, що принцип соціальної справедливості, у тому числі і при розподілі ВВП, національного продукту, бюджету та при оплаті праці, активно і ефективно відстоюють вітчизняні профспілки, перш за все, Федерація профспілок України, її членські організації. ФПУ неодноразово закликала керівництво держави на рівні законодавства та шляхом здійснення політичної волі навести порядок у цих сферах, Це стосується і деолігархізації країни, і рішучій боротьби з тіньовою економікою, і повернення з офшорів виведених з України капіталів, вирішення проблеми заборгованості з виплати зарплат. Це доречи було підтверджено керівництвом ФПУ і у Всесвітній день соціальної справедливості, що ми відмітили 20 лютого.  .   Скажімо відверто: якщо анонсовані секретарем СНБО рішення та дії дійсно відбудуться (якщо це не просто піар, а реальне бажання влади навести лад в державі, повернути у політичне, економічне та суспільне життя соціальну справедливість), у країні та і в житті її громадян багато що може змінитися на краще. І в цьому, безумовно, профспілки підтримають дії влади як свого соціального партнера.

Дуже хочеться вірити, що саме так воно й буде  Народ України заслуговує на кращу долю, на соціальну справедливість. Досить пустих обіцянок і розчарувань…