ВЛАСНИКИ ПРОФСПІЛКОВОГО СОЦІАЛЬНОГО КВИТКА В УМОВАХ КАРАНТИНУ ОТРИМАЛИ НОВІ СЕРВІСИ «НЕ ВСТАЮЧИ З ДИВАНУ»

Вже більше року в Україні триває карантин, правила якого вимагають зберігати соціальну дистанцію та за можливості обмежувати соціальні контакти і скоротити до мінімуму перебування у місцях великого скупчення людей. Тож останнім часом все більшої актуальності набувають сервіси із доставки товарів додому, які дозволяють під час пандемії забезпечити себе необхідними товарами, «не встаючи з дивану».

Відтепер у рамках співпраці ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ із Сервісом Zakaz.ua члени профспілок — учасники програми СОЦІАЛЬНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КВИТОК отримали можливість купувати продукти харчування та готову «кулінарію», побутову хімію і товари для краси та гігієни, дрібну побутову техніку, канцелярію та товари для дому тощо (у тому числі всі акційні товари та товари зі знижками) в улюблених, найвідоміших та найкращих супермаркетах України – ще зручніше та вигідніше. Нововведення дозволить власникам профспілкового квитка нового зразка суттєво заощаджувати час та виключити власні транспортні витрати, а також мінімізувати соціальні контакти, як додаткову загрозу для здоров’я працюючих людей та членiв профспiлок похилого вiку iз групи ризику в умовах пандемії COVID-19.

Зазначимо, що дані Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) США свідчать про те, що COVID-19 не передається через харчові продукти. До приготування і пакування їжі, згідно із чинним законодавством, допускаються винятково здорові люди.

ОПИС ЗНИЖКИ

Учасникам програми СОЦІАЛЬНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КВИТОК надається знижка у розмірі 39 гривень від поточної вартості доставки. Вказана знижка надається за кожним замовленням, що здійснюватиметься учасником програми протягом дії угоди про співпрацю, при цьому кількість таких замовлень не обмежена.Для отримання знижки учаснику програми необхідно вказати унікальний промокод на знижку при оформленні замовлення на веб-сайті zakaz.ua.