Діє нова процедура придбання страхового полісу на авто: офіційно від МВС


До переліку функцій в Електронному кабінеті водія долучили ще один корисний сервіс — замовлення страхового поліса на авто.

Про це зазначають на порталі МВС.

Відтепер ви без проблем зможете укласти договір страхування транспортного засобу відразу в електронному функціоналі — не потрібно їхати в офіс чи чекати доставку. А за 2 тижні до закінчення терміну дії страхового полісу зміниться колір його позначки і ви зможете завчасно онлайн оформити новий. При цьому попередній договір діятиме до закінчення свого терміну.

А ще привабливим заохоченням є те, що громадяни пільгових категорій зможуть замовити страхові поліси із знижкою. Головне — вказати документ, що підтверджує ці привілеї.

Нагадуємо, що в Електронному кабінеті водія можливо здійснити обмін та відновлення посвідчення водія, призначити належного користувача на авто, відстежувати та сплачувати штрафи за порушення ПДР, за необхідності — верифікувати водійські документи, отримати витяг з Єдиного державного реєстру транспортних засобів та замовити індивідуальні номерні знаки.