МВС презентувало застосунок «Штрафи ПДР» для смартфонів

МВС створило для водіїв застосунок «Штрафи ПДР», який дозволяє не тільки сплатити штрафи, які вже винесені, а й оперативно отримувати повідомлення про нові постанови або зміни їх статусу.

Про це повідомляють у прес-службі МВС.

Крім того, зазначено, шо у застосунку є інформація про розміщення на карті камер автоматичної фіксації порушень ПДР.

За допомогою застосунку можна легко виконати пошук постанов, оформлених на транспортний засіб, а також оформити підписку на отримання повідомлень про винесення нових постанов. Не треба чекати поки вона надійде до вашої поштової скриньки, а відразу сплатити її онлайн. Окрім того, можна отримати знижку 50% при оплаті протягом 10 днів з моменту отримання повідомлення про штраф.

У МВС наголошують, що застосунок стане помічником для водіїв, які не є власниками транспортного засобу. Після фіксування порушення повідомлення поштою прийде безпосередньо власнику авто або відповідальному користувачеві, а застосунок дозволяє будь-якому користувачеві, який оформив підписку, отримати штрафи для цього транспортного засобу.

Скачати застосунок для IOS можна за посиланням. До речі, він працюватиме і на Apple Watch.

Застосунок також доступний для Android. Крім того, розроблений телеграм-бот. За допомогою бота так само можливо оформити підписку на транспортний засіб та сплатити штраф з використанням банківської картки.