Президент підписав Закон про допомогу безробітним під час карантинів або НС


Президент України Володимир Зеленський підписав Закон щодо надання допомоги з часткового безробіття на період карантину або надзвичайної ситуації.

Про це повідомили на сайті Глави держави.

Йде мова про Закон № 1212-IX «Про внесення змін до статті 47-1 Закону «Про зайнятість населення» щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину та/або надзвичайної ситуації, встановлених Кабінетом Міністрів України» (проект № 3010а), який Верховна Рада ухвалила 4 лютого 2021 року.

Чинне законодавство передбачає надання допомоги з часткового безробіття на період карантину для застрахованих осіб, які втратили частину доходу через обмежувальні заходи, пов’язані з протидією поширенню COVID-19.

Підписаний Президентом документ дозволить українцям отримувати допомогу з часткового безробіття не лише на період карантину, спричиненого коронавірусом, а й у разі інших захворювань чи надзвичайної ситуації на території України.

Кабінет Міністрів буде визначати порядок надання допомоги з часткового безробіття на період карантину, надзвичайної ситуації, її розмір, строк надання, а також порядок повернення коштів, спрямованих на фінансування такої допомоги.