Президія обкома профспілки від 11.02.2021 року

PDF Embedder requires a url attribute

12.02.2021 р. № 96

                                                                                                          Керівнику організації

Голові первинної профспілкової

організації підприємства

Шановні колеги!

Засвідчуючи Вам свою повагу, президія Одеської обласної організації професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства інформує Вас про наступне:

11 лютого 2021 року відбулося розширене засідання президії Одеського обкома профспілки. На президії були присутні члени Президії, а також представники Департаменту соціальної та сімейної політики ОДА, заступник начальника управління транспортно-комунікаційної інфраструктури ОДА, начальник відділу розвитку ринку автомобільних перевезень управління транспортно-комунікаційної інфраструктури ОДА, а також управління Укртрансбезпеки в Одеській області.

Перелік питань, що були розглянуті на президії обкома профспілки:

  1. Підсумки отримання грошової компенсації перевізниками за 2020 рік, перспективи на 2021 рік.
  2. Про рівень середньої заробітної плати в автотранспортних підприємствах Одеси та Одеської області.
  3. Про підвищення тарифів.
  4. Затвердження положення про умови надання цільової та не цільової благодійної (матеріальної) допомоги членам профспілки.
  5. Затвердження статистичного звіту 2020 р.
  6. Про внесення змін до штатного розкладу обкома профспілки на 2021 рік.
  7. Про прийняття на профспілковий облік.

На зазначеній президії було розглянуто ряд важливих проблем в автотранспортній галузі, з якими стикаються перевізники. Представником управління Укртрансбезпеки в Одеській області була надана інформація, а саме рекомендації яких необхідно дотримуватися на переїзді автотранспортом (копія доручення додається).

Представник Департаменту соціальної та сімейної політики ОДА надала роз’яснення щодо отримання грошової компенсації авто перевізниками за перевезення окремих пільгових категорій: основні помилки при наданні перевізниками даних пасажирів пільгової категорії, невідповідне ведення реєстру. Роз’яснила, як уникати вищезазначених помилок для того, щоб безперешкодно отримати грошову компенсацію. При розгляданні питання, згідно порядку денного президії про підсумки отримання грошової компенсації перевізниками за 2020 рік та перспективи на 2021 рік – було зазначено, що при прийнятті ОДА бюджету на 2021 рік були закладені кошти на перевезення пільгових категорій громадян у розмірі 1 млн. гривень. Зазначена сума є недостатньою! Департамент соціальної та сімейної політики ОДА надав інформацію на сесію ОДА про необхідність закласти у бюджет 2021 рік – 4 млн. гривень. Однак згідно рішення сесії ОДА – сума компенсації складає 1 млн. гривень.

19 лютого 2021 року – відбудеться позачергова сесія ОДА, на якій буде розглядатися одне із питань – корегування бюджету. У  зв’язку з чим, членами президії прийнято рішення про проведення пікетування сесії з метою домогтися корегування бюджету 2021 для збільшення закладення грошових коштів для компенсації перевізникам за перевезення пільгових категорій.

При розгляданні питання, згідно порядку денного президії про підвищення тарифів – обком профспілки надав детальну інформацію з роз’ясненнями про підвищення житлово – комунальних послуг для населення, наслідки, про необхідність приєднуватися до інших громадян з метою спільно домогтися зниження тарифів. Надав інформацію про виконану роботу з підготовки звернень до компетентних органів з вимогою зупинити тарифний  геноцид народу, а також про прийняття членами профспілки участі в проведенні пікетування Одеської обласної державної адміністрації та Одеської міської ради. Членами президії обкома профспілки прийнято рішення про необхідність підготовки звернень в ФПО для надання інформації щодо собівартості газу, електроенергії та води. Також зазначено, звернути увагу голів первинних профспілкових організацій на пасивність з відстоювання прав та інтересів членів профспілки та ветеранів.

При розгляданні питання, згідно порядку денного президії про рівень середньої заробітної плати в автотранспортних підприємствах в Одесі та Одеській області представник – заступник начальника управління транспортно-комунікаційної інфраструктури ОДА, начальник відділу розвитку ринку автомобільних перевезень зазначив, що дане питання контролюється, середня заробітна плата на підприємствах відповідає встановленої законодавством рівня мінімальної заробітної плати.

Згідно порядку денного, на президії обкома профспілки були затверджені питання щодо статистичного звіту 2020 року, внесення змін до штатного розкладу на 2021 рік та положення про умови надання цільової та не цільової благодійної (матеріальної) допомоги членам профспілки.

Також, на президії обкома профспілки розглядане питання про прийняття на профспілковий облік.

Копії питань, які були розглянути на президії обкома профспілки для ознайомлення додаються.

За дорученням президії,

Голова Одеської обласної

організації професійної

спілки працівників автомобільного

транспорту та шляховогогосподарства                                В.П. Чечоткін

001.jpg

002.jpg

003.jpg

004.jpg

005.jpg

006.jpg

007.jpg

008.jpg

PDF Embedder requires a url attribute