Пікетування членами профспілки під стінами Одеської обласної ради з вимогами

19 лютого 2021 року відбулась позачергова сесія Одеської обласної ради VIII скликання. На вказаній сесії розглядалось ряд питань, одне із них ключове питання для нас , а саме — бюджет.

У звязку з чим, більш 60 членів первинних профспілкових організацій взяли участь у пікетуванні для підтримки та затвердження наших спільних звернень. вимоги наступні:

  1. розглянути питання про виділення 4 млн. гривень у розподіл видатків обласного бюджету на 2021 рік для погашення матеріальних збитків автомобільним перевізникам за перевезення пільгових категорій громадян.
  2. розглянути питання щодо собівартості виробництва, постачання, транспортування, споживання паливно — енергетичних ресурсів (газу, електроенергії, води) та оплати послуг на засіданні постійної комісії обласної ради.
  3. розглянути питання щодо собівартості виробництва, постачання, транспортування, споживання паливно — енергетичних ресурсів (газу, електроенергії, води) та оплати послуг на засіданні Одеської Тристоронньої соціально — економічної ради.

К пікетувальникам вийшли: депутат обласної ради (партія ОПЗЖ) та співробітники обласної ради з подальшим врученням наших письмових звернень.