УЧАСТЬ ОБКОМА ПРОФСПІЛКИ В ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ 31.03.2021 РОКУ

31 березня 2021 року – відбулося засідання постійної комісії Одеської обласної ради з питань житлово – комунального господарства, паливно – енергетичного комплексу та енергозбереження.

            На підставі звернення Одеської обласної профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства щодо собівартості виробництва, постачання, транспортування, споживання паливно – енергетичних ресурсів (газу, електроенергії, води) та оплати комунальних послуг були запрошені голова обкому профспілки Чечоткін Володимир Павлович, юрист Поспелова Дарія Борисівна.

            Чечоткін В.П. проінформував та обґрунтував вищезазначене звернення, у зв’язку з чим, постійної комісією одноголосно було прийняте рішення рекомендувати розгляд даного питання на сесії обласної ради VIII скликання.

            31 березня 2021 рокувідбулося засідання постійної комісії Одеської обласної ради з питань транспортно – комунікаційної інфраструктури, море господарського комплексу та цифрового розвитку.

            На підставі звернення Одеської обласної профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства щодо відшкодування перевізникам витрат за перевезення пільгових категорій пасажирів на 2021 рік, автомобільним транспортом Одеської області. Доповідач – Чечоткін Володимир Павлович, співдоповідачі – Дементьєва Т.М. (заступник директора Департаменту соціальної та сімейної політики ОДА) та Албул О.К. (заступник директора Департаменту соціальної та сімейної політики начальник управління фінансово – господарського забезпечення ОДА).

            На вищевказаній комісії було рекомендовано прискорити вирішення питання щодо компенсації грошових коштів автоперевізникам з перевезення пільгових категорій громадян.